GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Ekibimiz ile satış yapmak isteyen portföy sahiplerinin taşınmazları inceledikten sonra, dosya haline getiriyoruz. Gayrimenkuller niteliklerine göre ayırıp bilgi bankamızdaki uygun kişi veya kurumlara bilgileri gönderiyor, ilgi duyanlarla doğrudan temasa geçiyoruz. Sürecin doğru ve etkin bir biçimde ilerlemesi için sektördeki diğer başarılı kurumlarla iletişimde olup, medya kanalları aracılığı ile pazarlama sürecini hızlandırıyoruz.
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve ihtiyaçlarına yönelik satılık taşınmazları tespit ediyor, bu taşınmazların ön araştırmasını yapıyor ve müşterilerimize rapor halinde sunuyoruz. Beğenilen taşınmazlar için detay araştırma yapıyoruz ve satın almaya uygun olanları müşterilerimiz ile birlikte geziyoruz. Alım kararı verilen taşınmazlar için süreci başlatıyor, görüşmeleri yapıyor ve sonlandırıyoruz. 
Mülk sahiplerine arsa ve binaların mevcut halleriyle kiralanması veya satışı haricinde farklı değerlendirme alternatifleri yaratıp sunuyoruz. Global Satış ve pazarlamasını üstlendiğimiz projelerin yurtdışı pazarlara tanıtımını yapmak için alternatifler üretiyoruz.